Ücretsiz mail hesabı alma

foto1
Belge form dökümanlar evrak
foto1
Windows word excel powerpoint access frontpage ms paint
foto1
Soru bankası tüm sınıflar branşlar için sorular bilgisayar testleri
foto1
Eba zümre plan hem zümre ve planları
foto1
Açıklamalı atasözleri ve deyimler biyografiler il il Anadolu efsanleri
Atama sorgu zümre eba sivil savunma öğretmen ders kitapları hem gorev dağılımı öğretmen nobet çizelgesi çevre formu çalışma programı arşiv açık öğretim osym teog yök duyuru trafik işaretleri sözler bilmeceler deprem beynimiz çocuğa dini bilgiler sorular cevaplar verimli ders çalışma burs verenler üniversiteler güvengen davranış meb yüz eser sınav soru cevap amerikanın keşfi soykırım Türk tarihi devletleri eğitim motivasyon videoları word excel point mspaint wordart program yazılım donanım skype ascii dos outlook internet frontpage .Read More...

Bizim Okul

İdareci öğretmen ve öğrencilere yönelik bir eğitim sitesi

Tesadüf Değil

Erkeklerin ‘’erkekliği ve erkeklerin ürettiği şiddeti’’ sorgulayarak, yaşanmışlıklarla konuşmaya başlamasının neden çok önemli olduğunu ve kendi açımdan bunun beni korkuttuğunu vurgulamak isterim.Devamı için

...

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ücretsiz email hesabı alma 

Ücretli ve ücretsiz e_mail hesabı alabiliriz. Biz burada gerek ücretli gerekse ücretsiz e_mail almak için kendi alanında en popüler olanlarından Yahoo ya gidelim ve ücretsiz E_Mail alalım.

image091

www.yahoo.com komutunu adres satırına yazıp enterlayalım ve Yahonun ana sayfasına gidelim.Sayfanın üst kısmında bulunan Email seçeneğini tıklayalım.Karşımıza yukarıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.Bu sayfanın en baş kısmında Free “Sign Up For Yahoo! Mail” diye gösterilen seçeneği tıklayalım karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere açılacaktır.

image092

Bu açılan penceredeki seçenekleri tek tek dolduralım. Bunları basit İngilizce bilgisi olan herkes rahatlıkla oldurur veya yanımızda bir elektronik sözlük bulundurabiliriz. Yinede kısaca açıklayacak olursak:

Fırst Name: Adınız

Last Name: Soyadınız

image093
Alt kısımda Yahoo İd diye bir başlık görüyoruz buraya almak istediğimiz ismi yazacağız. Yalnız daha önce belirttiğimiz gibi Yahoo bu alanda çok eski ve çok popüler bu nedenle kolay kolay isim bulamayız.

Yapmamız gereken işlem test bölümünü kullanmaktır. Buraya istediğimiz ismi yazarız ben örnek olarak “Okuyan” ismini kullandım. Bu isim alınmış olduğundan onun yerine bana kendisi değişik alternatifler sundu bende “Okuokuyan” ismini seçerek “Choose This Yahoo! ID” komutunu tıkladım tekrar sayfaya dönüp gerekli alanları doldurmaya devam ettim

image094
İstersem verdiği seçenekleri almayıp “Try another Yahoo! ID” yazan komutun altındaki pencereye başka bir isim yazar “Chek Availability This ID” komutu ile test eder yeni isimler deneyebilirdim. Fakat gerek görmedim.

Diğer bölümleri doldurduktan sonra mutlaka resimde de büyük ve kalın harflerle gösterdiği güvenlik kodunu gireriz ve en altta bulunan sözleşmeyi okur kabul ediyorsak “I Agree” yazan komutu tıklarız eğer işlemleri doğru yapmışsak karşımıza aşağıdaki gibi son bir uyarı penceresi daha açılacaktır. Buradaki son kontrollerimizi yaparız eğer bir hata yoksa “Submit”

komutunu tıklar işlemimizi bitiririz. Bize açılan pencereden bilgilerimizi tekrar kontrol ederiz.

image095
Ardından “Continue to Yahoo! Mail” komutunu tıklarız ve bizim mail sayfamıza gideriz. Bize gelen maillerimizi açar okur, başkalarına mail atabiliriz. Gelen maillerin adreslerini adres defterine kayıt edebiliriz. Zararlı mailler için engelleme filtrelerini kullanabiliriz. Daha öncede belirttiğimiz gibi kesinlikle şifremizi ve email adresimizi unutmayacağız ve şifremizi başkalarına vermeyeceğiz ve daima üst kısımda yazan “Sign Out” komutunu tıklayarak mail hesabımızdan çıkacağız. Yoksa hesabımız açık kalabilir ve başkaları bize ait emailleri rahatlıkla açıp okuyabilir.

Ayrıca şifre verirken bu şifrenin biraz karışık olmasına dikkat etmeliyiz basit bir şifre kullanmak başkalarının bizim şifremizi deneme yanılma yoluyla bulmasını sağlayabilir.

image096

Maillerimizi okumak için üzerine tıklamak, silmek için baş tarafta bulunan kutuya tıklayıp seçili hale getirdikten sonra “Delete” komutunu tıklamamız yeterlidir.

Sayfadaki tüm emailleri silmek için “Sender” komutu önünde bulunan kutuyu işaretlememiz tüm sayfadaki emailleri seçili hale getirir. Gerekmedikçe zaten emaillerimizi silmemiz gerekmez çünkü Yahoo ücretsiz email hesabını bile 250 Mb a kadar ardından da 1 Gb a kadar yükseltti. Bu alan kolay kolay dolmaz.

..

Sorunların geride kalmasına izin vermeyeceğiz

Kahveci: 1 Mayıs’ta gerçek sorunların geride kalmasına izin vermeyeceğiz

Kamu çalışanlarının sorunları ve 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününe ilişkin değerlendirmelerde bulunan Genel Başkanımız Önder Kahveci, “1 Mayıs’ta Anıtkabir’de olacağız. 1919 ruhunu yeniden canlandıracağız” dedi. Kahveci, “Emeğin alın terinin sorunların tartışılması gereken bir gün 1 Mayıs ama maalesef bu olmuyor. Her yıl farklı yerlerde yaşanan bazı görüntülere şahit oluyoruz. Basında bu görüntüler öne çıkıyor ve ne yazık ki gerçek sorunlar geride kalıyor. Devamı

Yeni O.O. Geçiş Sistemi Velilerden Geçemedi!

egitim senYeni Ortaöğretime Geçiş Sistemi Velilerden Geçemedi!

Tarih: 03 Mayıs  

TEOG sınavının kaldırılmasının ardından hemen uygulamaya konulacağı duyurulan yeni ortaöğretime geçiş sınavı hakkında velilerin görüşlerine başvurduk. Web sayfamızdan duyurduğumuz ankete katılan 1372 velinin düşüncesine göre, yeni ortaöğretime geçiş sistemi sınıfta kaldı. Devamı

Lütfen Paylaşalım

.

site ekle site ekle http://www.iyisayfa.net/